Депутат від ОПЗЖ судиться з журналістами які викрили його в шахрайстві

У Харкові депутат від ОПЗЖ вирішив засудити місцевих проукраїнських журналістів за те, що вони розказали про його шахрайські схеми.

 

На порталі “Слобожанщина” було розміщено публікацію про Сергія Данило, адвоката і депутата Харківської міськради від ОПЗЖ. Виявилося, що за даними ЗМІ, депутат займався шахрайськими схемами стосовно квартир в місті. Чоловік продавав квартири, потім звертався до поліції з вимогами притягнути покупців до відповідальності за шахрайство, а тоді знову купляв їх за невеликі кошти.

 

 

Данило вирішив подати на депутата до суду. Проте, як і у випадку з очільником ОПЗЖ, Віктором Медведчуком, судовий позов лише привернув увагу до ситуації. До захисту журналіста і активіста “Просвіти” Ігора Алексєєва долучився депутат міської ради від ЄС атовець Руслан Агібалов та громадські активісти.

 

 

На останньому засіданні Данило не з’явився, натомість на місцевому офісі партії ОПЗЖ з’явилися надписи “Сергій – чорний, Данило – реіелтор, Сергій Данило – чорний ріелтор”. Також, за нашими даними, постраждав і офіс адвокатського бюро, яке пов’язують з депутатом. Також соцмережі політика – Фейсбук і Інстаграм, “атакували” роззлючені харків’яни.

 

Наразі, за словами журналіста Ігора Алексєєва, позиція захисту вибудовується на тому, що “Сергій Данило є публічною особою”, і “критичні зауваження щодо темних плям у його біографії” є необхідною складовою демократичного життя.

 

Нагадаємо: