ДБР та СБУ мають знайти тих, хто організував дискредитаційну кампанію проти української влади

  ДБР та СБУ заявляють про причетність російських спецслужб до вибухів у 2014 році військових складів у Чехії, де зберігалась зброя для України, а також військових складів у Сватово Луганської області у 2015 році.

  Слідством встановлено, що за вказівкою Кремля у 2015 році представники сил спецоперацій РФ організували підрив об’єднаного складу ракетно-артилерійського озброєння ЗСУ у м. Сватове на Луганщині.

  За даними ДБР, “важливу роль у цій диверсійній операції відіграли вже відомі за спробою отруїти Скрипалів у Солбері Мишкін та Чепіга”.

  Нагадаю що після підриву складів в Україні була розгорнута інформаційна кампанія зі звинувачення керівництва Міноборони та тодішнього президента у нібито навмисному підриві складів, щоб приховати розкрадання озброєння.

  У хейті української влади провідну роль відіграв телеканал “1+1” та ряд сайтів, які продовжували ганьбити владу аж до 2020 року.

  Тепер, після викриття ролі російських диверстантів у підриві складів, було б логічним розслідувати роль тих, хто організував дискредитаційну кампанію, щоб відволікти увагу від справжніх винуватців підриву складів з росії.

  Зрозуміло, що окрім Коломойського співвласником “1+1” є дружина Медведчука, який працював на росію. Однак у кампанію оббріхування української влади включився ще цілий ряд сайтів, які вважаються незалежними. Якщо це було відпрацювання замовлення, яке оплачувалось, чому не чути про публічні вибачення тих, хто мимоволі спрацював для ворожої пропаганди?

Анатолій Козловський

НАГАДУЄМО:

День Захисників та Захисниць