ДАВАЙТЕ СПРОБУЄМО ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ ДОСВІД У БОРОТЬБІ З СЕПАРАТИСТАМИ

Про це голова партії “Національний корпус”, засновник і перший командир добровольчого полку “Азов” Андрій Білецький заявив  24 січня 2020 року в ефірі Радіо НВ, передає Еспресо. TV.

“Поки що ми бачимо прекрасну річ. Росія, що і логічно в принципі для Росії в цьому плані, на будь-які прояви слабкості відповідає тим, що вона починає тиснути сильніше. Вона каже: “Хочете прогинатися? Ну, прогинайтеся вже по повній”. Я не бачу ніяких підстав для того, щоб оптимістично дивитися на ці речі. Ця стратегія, стратегія прогинання і т.д., вона, на превеликий жаль чи на щастя, не працює, як мінімум. І треба шукати інші стратегії”, – зазначив політик.

На його думку, у протидії обстрілам з окупованих територій Україні варто залучити “ізраїльські стратегії”.

“У нас за один день загинув один боєць і десять було поранено. Мало того, ще людина була поранена, власне кажучи, на ділянці розведення (у Золотому-4 – ред.). Скажіть: “Все. Закінчилося розведення”. Нам же так казали. Пам’ятаєте, як всі фиркали, через губу цідили і казали: “Тільки-но щось трапиться, українська армія за дві години повернеться”? Не повертається. Не повертається на ділянки розведення”, – звернув увагу Білецький.

Окрім повернення військ на попередні позиції у тих місцях, які визначено як “ділянки розведення”, за словами Білецького, потрібно “закрити КПВВ на деякий час, припинити потоки товару, зупинити на 2-3 доби поставки електроенергії, води”.

“Вдарте їх економічно, матеріально. Зробіть так, щоб був внутрішній тиск населення по відношенню до “влади”. Щоб вони мали внутрішні проблеми в цьому плані”,- звернувся Білецький до керівництва України. Саме в цьому, наголосив він, і полягає досвід Ізраїлю, котрий вже тривалий час протистоїть палестинцям.

“Подивіться, що робить Ізраїль. Обстріляли – вони відповіли ураженням 63 цілей в Секторі Газа. Шестидесяти трьох! Перекриті два КПВВ. Кажуть, найбільші два КПВВ в країні. Вони їх перекрили “на невизначений термін”. Відкрили за тиждень. Мало того, вони ще й Сектору Газа – що вони не мають права з гуманітраної точки зору, це не є формально правильною ситуацію – перекривають усім рибальським суднам вихід в море. Вони перекривають їхню морську акваторію. З неї не завдають ударів по Ізраїлю, але вони перекривають. Чому? А тому що в Секторі Газа величезна кількість рибалок і вони починають моментально тиснути. Це значна частина економіки. Вони починають  тиснути на ХАМАС, на владу, тому що їм треба їсти. Давайте спробуємо ізраїльський сценарій. Я прихильник того, що навіть якщо ми йдемо до поступового “замороження” конфлікту, то на удари, тим більше на підлі удари, треба відповідати рівнозначно. Або ти провокуєш людей до повторних і повторних порушень припинення вогню і стрілянини”, – підсумував Білецький.

 

За матеріалами Еспресо.