Чорними паперовими літаками у Павлограді вшанували загиблих у збитому Іл-76

У Павлограді Дніпропетровської області на Алеї Слави вшанували пам’ять містян 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Олександра Котова, Дениса Каменєва та Валерія Грабового, які загинули 14 червня 2014 року під час катастрофи військово-транспортного літака Іл-76 МД. Борт був збитий поблизу Луганського аеропорту терористами самопроголошеної «ЛНР».

У траурній церемонії взяли участь батьки, дружини, діти та родичі загиблих, побратими, волонтери, громадськість, представники органів місцевого самоврядування, працівники Павлоградського ОМТЦК та СП та мешканці міста.

 

14 червня 2014 року у збитому Іл-76 загинуло 40 десантників 25-ї бригади та 9 членів екіпажу – військовослужбовців 25-ї мелітопольської бригади транспортної авіації.

Учасники панахиди принесли із собою чорні паперові літаки та поклали троянди до меморіалу пам’яті павлоградців, які загинули захищаючи Україну від російської збройної агресії.

 

Мати загиблого Олександра Котова Тетяна Котова згадує, як на шахту, де працював Олександр, надійшла повістка, він не вагаючись пішов до військового комісаріату.

«Багато хто відмовляв його – мовляв, нащо тобі все це? Відповідав – як це? Я ж давав присягу, служив в армії, якщо всі відмовляться – що це буде? І пішов, такий хороший хлопець був… Ви вибачте мені, я не можу про це говорити, щоразу, як згадую, то важко хворію потім…» – зітхає мати загиблого Героя.