Чоловіків у ЛНР та ДНР практично не залишилося

  Тотальна мобілізація, яка триває без зупинки у ЛНР та ДНР вичерпала весь “чоловічий ресурс” – там чоловіків практично не залишилося. З території окупованих територій насильно мобілізували понад 100 тис. чоловіків, з яких понад 23 тис. загинули. Такі цифри повідомляють правозахисники.


  Нова хвиля мобілізації в “ЛуганДонії” стартувала на початку серпня. Зараз рашисти згрібають усіх, кого бачать. А тих, хто намагаються “качати права” про “непридатність до служби” – одразу пакують в автобус і на фронт без “зайвого” медогляду.

 

  Зрозуміло, що за своєю волею мешканці окупованих територій на війну йти не мають бажання. Та й залишилися там із чоловіків переважно студенти. Тому для них вигадали нову “казку”. Студентам-контрактникам обіцяють… переведення на бюджет після можливого повернення з фронту.


  Приклад чоловіків окупованих Луганської та Донецької областей України має навчити чоловіків із районів України, які можуть бути окуповані рашистами. Вибір є завжди: або ти разом із ЗСУ захищаєш Україну, або тебе перетворюють “на фронтове м’ясо” окупанти-рашисти, від яких сховатися не вдасться.

 

Рузана Зубік, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС