Чоловік здійснив підпали будівельного супермаркету в Миколаївській області та вдарив сокирою охоронця

Поліцейські Миколаївської області затримали 37-річного громадянина, який здійснив навмисний підпал будівельного супермаркету Епіцентр у м. Первомайськ. Перед цим чоловік вдарив охоронця сокирою. 

 

“Встановлено, що 37-річний чоловік прийшов до торгівельного центру з ножем та сокирою. У відділі лако-фарбових товарів почав розливати займисті рідини. Один із охоронців центру намагався його затримати, на що у відповідь чоловік вдарив його сокирою, та підпаливши приміщення, кинувся тікати”, – розповідають у поліції. 

 

Також відомо, що інші охоронці разом із співробітниками управління поліції охорони, наздогнали та затримали зловмисника у дворах, де ще один із працівників отримав удар сокирою.

 

Наразі злочинець, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, доставлений до Первомайського управління поліції.Гасінням пожежі центру займаються вогнеборці.

Поліцейські забезпечують безпеку громадян на місці події.

Слідчими розпочато кримінальні провадження за ч. 2 ст. 194 КК України “Умисне знищення або пошкодження майна” та ст. 15 п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України “Замах на вбивство”.

 

 

Нагадуємо: