“Червоні лінії для Зеленского”: На центральну площу Харкова принесли шини та каски.

Сьогодні 08 грудня 2019р. на майдан Свободи у Харкові вийшли більш як пів тисячі людей з таким закликом «Нагадати президентові про «червоні лінії».

Акція проходить напередодні зустрічі Володимира Зеленського з президентами Німеччини, Франції та Росії у «нормандському форматі». Зустріч «нормандської четвірки» запланована у Парижі на понеділок, 09 грудня 2019р. У такому форматі лідери України, Німеччини, Франції та Росії шукають шляхи вирішення збройного конфлікту на Донбасі. Під час цього саміту президент України Володимир Зеленський також планує провести двосторонню зустріч з Президентом Росії Володимиром Путіним.

Раніше, 7 грудня, Володимир Зеленський скликав закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України. На ньому члени РНБО ухвалили головний сценарій реінтеграції Донбасу.

Люди вимагають від президента України не йти на компроміси з питань федералізації, європейського та євроатлантичного курсу країни. Також акціянти вимагають не погоджуватися на проведення виборів в окупованих Донецьку та Луганську до повного виведення з їх території російських військових.

Перед початком організатори оголосили хвилину мовчання за загиблими під час пожежі в Одесі.

«Ця акція попереджувальна і настановча. Тут лежать символи майдану: шини та каски. І якщо влада порушить ці «червоні лінії», вони можуть запалати».

На площі були прапори партій «Свобода», «Демократична сокира», «Національного корпусу», «Правого сектору», ХО ГО «Спілка ветеранів АТО».

Сьогоднішня акція пройшла без конфліктів і тривала дві години, з 15:00 до 17:00. Сцену вирішили не розбирати до завтра. Домовились зустрітись завтра в понеділок в 19:00 біля намету “Все для перемоги” – за результатами зустрічі «нормандської четвірки». Сподіваємося, що президент почує голос народу України.