Часопис війни, 661 доба – головні події на фронті

  Триває 661 доба війни. Протягом минулої доби на фронті відбулось 28 бойових зіткнень. Бойові дії тривають майже по всій лінії фронту.
На Куп’янському напрямку сили оборони відбили атаки противника в районі Новоселівського Луганської області.
На Лиманському напрямку сили оборони відбили атаки противника в районі Новоєгорівки Луганської області. Триває головна битва за висоту 190,8.
На Бахмутському напрямку сили оборони відбили атаки противника в районах Залізнянське, Біла Гора. Триває витіснення ворога в Кліщіївці. Південніше ворог продовжує тримати оборону вздовж залізничного полотна.
В районах Авдіївки, Мар’їнки, в Первомайському та біля Невельського сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ.
На Запорізькому напрямку сили оборони відбили атаки противника в районі Роботиного Запорізької області. ЗСУ намагаються розширити клин біля Роботиного, завдаючи удару в бік Вербового та Новопрокопівки. 

  Президент Володимир Зеленський підписав закон про зміни адміністративно-територіального устрою Криму. Закон передбачає декомунізацію та введення нового районного поділу, а також дозволяє Кабміну затвердити на території півострова тимчасові територіальні громади, на основі яких можна створити військові адміністрації. Головною метою закону є підготовка основи для звільнення окупованого півострова.

  Жодних перспектив для досягнення світу в Україні на горизонті не проглядається, – заявив президент Турції Ердоган після всього з Путіним.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 660 доба