Часопис війни, 484 доба – огляд подій на фронті

Триває 484  доба  війни російської федерації проти України. За інформацією пресслужби ГШ ЗСУ противник і надалі зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, тривають важкі бої. Протягом доби відбулось більше 40 бойових зіткнень.

На Лиманському напрямку ворог здійснив безуспішні наступальні дії в районах Діброви, Білогорівки та Серебрянки.

На Бахмутському напрямку противник проводив безуспішні наступальні дії в районах Оріхово-Василівки, Іванівського та Білої Гори.

На Авдіївському напрямку противник проводив безуспішні наступальні дії в районі Авдіївки, Сєверного і Первомайського

На Мар’їнському напрямку ворог проводив наступальні дії в районі Мар’їнки, Побєди і Новомихайлівки – успіху не мав. 

На Шахтарському напрямку ворог проводив наступальні дії в районах Новомихайлівки та Вугледара, успіху не мав

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії. Проводив безуспішні наступальні дії у напрямку П’ятихаток Запорізької області.

  Рівень підтоплень у середньому знизився на 50 см, 214 будинки залишаються підтопленими. На правому березі Херсонської області від 3 100 осель відійшла вода. Служби продовжують свою роботу по ліквідації наслідків, повідомляє голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

  Дно колишнього Каховського водосховища продовжує швидко висихати. Це дійсно може звнести корективи, як в плани ЗСУ, так і в плани окупантів, оскільки величезні площі незабаром стануть доступними як для важкої гусеничної, так і для колісної техніки.

Окупований Севастополь. У Південній бухті окупованого Севастополя затонув плавдок із судном. Подія стосується майна судноремонтного заводу “Персей”. Про це повідомляють підконтрольні окупантам ЗМІ. Внаслідок аварії плавдока було втрачено підводний човен Б-380, що перебував у ньому. В екстрених службах зазначили, що причиною інциденту стала старість самої конструкції плавдока.

 

Окупований Маріуполь. Рашисти формують Азовський військово-морський район в складі Чорноморського флоту. Штаб формують в Маріуполі. Окупанти планують укомплектувати так званий Азовський ВМР за рахунок корабельного складу чорноморського флоту та Каспійської флотилії ВМФ рф.

   Загалом у складі Азовського ВМР перебуватиме вісім бойових кораблів та катерів, а також 16 суден забезпечення. Зокрема малі ракетні кораблі «Циклон», «Аскольд», які проходять випробування, та «Амур», який будується. Також морський тральщик «Ковровец» та інші кораблі. Сумарний ракетний залп трьох малих ракетних кораблів — 24 ракети типу «Калібр».

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 483 доба – огляд подій на фронті