Часопис війни, 458 доба

 Триває 458 доба доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – протягом минулої доби відбулось 25 бойових зіткнення,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ. Дощова погода впливає на активність на лінії безпосереднього зіткнення.

На Куп’янському напрямку противник протягом доби вів безуспішні наступальні дії в районі Масютівки.

На Лиманському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії в районі Білогорівки. Там же – завдав авіаційного удару. Артилерійських обстрілів зазнали Невське, Діброва, Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське і Спірне.

На Бахмутському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Предтечиного. Завдав авіаударів в районах Григорівки та Білої Гори. Від ворожих обстрілів постраждали Васюківка, Привілля, Оріхово-Василівка, Григорівка, Бахмут, Калинівка, Часів Яр, Іванівське, Ступочки, Предтечине, Костянтинівка, Біла Гора та Північне.

На Авдіївському напрямку ворог  вів наступальні дії у напрямку Первомайського, успіху не мав

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка. В той же час, ворожих обстрілів зазнали також Георгіївка та Побєда.

На Шахтарському,  Запорізькому та Херсонському напрямках без змін.  

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 457 доба – огляд головних подій