Часопис війни, 453 доба

 Триває 452 доба доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і далі продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Загалом, протягом минулої доби, відбулось 37 бойових зіткнення на зазначених ділянках фронту, в епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Куп’янському напрямку противник протягом минулої доби вів безуспішні наступальні дії в районі Масютівки. 

На Лиманському напрямку  ворог вів наступальні дії у напрямку Івано-Дар’ївки, успіху не мав.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають бої за місто Бахмут, яке рашисти оголосили повністю захопленим. Протягом минулої доби противник безуспішно намагався відновити втрачені позиції південніше населеного пункту Іванівське. До того ж, вів наступальні дії у напрямку Григорівки, успіху не мав. Тривають бої біля каналу СД-Донбас та біля Спірного.

На Авдіївському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Авдіївки та Первомайського. Біля Красногорівки ЗСУ відбили частину позицій. Ворог продовжує нарощення резервів та поповнює особовий склад через значні втрати під час останніх атак. Північніше та південніше Донецька зафіксовано збільшення кількості інженерних фортифікаційних споруд ворога.

Підрозділи сил оборони продовжують відбиття атак противника в районі Мар’їнки.

На Шахтарському напрямку противник наступальних дій не проводив.

На Запорізькому та Херсонському напрямках рашисти продовжують знаходяться в обороні. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 452 доба