Часопис війни, 447 доба – ППО відбили найщільнішу повітряну атаку на Київ

    477 доба війни розпочалась із масованої комплексної атаки з повітря з різних напрямків. Це був восьмий повітряний напад на Київ з початку травня, і він був винятковий за своєю щільністю – максимальна кількість атакуючих ракет за найкоротший проміжок часу. Рашисти одночасно застосували значну кількість БпЛА, крилатих ракет та, ймовірно, ракет балістичного типу, повідомили в КМДА.

  За попередньою інформацією, переважна більшість ворожих цілей в повітряному просторі Києва була виявлена і вчасно  знищена. Попередньо, зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Шевченківському, Святошинському, Оболонському та Дарницькому районах столиці. Найбільші пошкодження в Солом’янському районі – там було загоряння нежитлового приміщення та кілька одиниць автомобільної техніки. Пожежа ліквідована. В решті районів пошкодження не такі суттєві – у більшості виявлено падіння уламків на припарковані автомобілі, прибудинкову територію чи лісопаркову зону.

  

  Пресслужба ГШ ЗСУ  інформує, що противник зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Минулої доби відбулось 49 бойових зіткнень на зазначених ділянках фронту. В епіцентрі бойових дій і надалі залишаються Бахмут та Мар’їнка.

На Куп’янському напрямку противник не припиняє спроб покращити тактичне положення. Минулої доби вів безуспішні наступальні дії в районах Масютівки та Новоселівського.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають важкі бої за Бахмут. До того ж, протягом доби, що минула, противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населеного пункту Іванівське. Тактика рашистів тут теж не змінюється. Так само актуальні їхні «м’ясні атаки» –  вони продовжують закидувати позиції ЗСУ трупами та безкінечно обстрілювати з усіх можливих видів озброєння.

На Авдіївському напрямку противник вів наступальні дії поблизу Авдіївки, успіху не мав.

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка.

На інших напрямках – без змін.

   За даними ГУР, на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей залишається 152 тисячі російських військових. Всі їхні дії вказують на те, що вони готуються до оборони. Цивільне населення, в тому числі й персонал захопленої АЕС в Енергодарі, примусово вивозять.

  Зекам, що воюють у ПВК “Вагнера”, почали додавати по три місяці до контракту за найменшу провинність. Про це повідомила правозахисна організація “Русь Сідящая”, яка поширила відеоінтерв’ю з двома терористами, які потрапили в полон під Бахмутом. Один із них і розповів про нове правило – «плюс три». Його можна “схопити” за невиконання наказів, вживання алкоголю, та взагалі «за все» – їм додають три місяці служби до наявного піврічного контракту.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 446 доба