Часопис війни – 433 доба

 Триває 433 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – відбито 41 атаку противника. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка, наші воїни тримають оборону,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Сватівському напрямку тривають локальні бої вздовж лінії зіткнення та артобстріли з обох сторін.
На Лиманському напрямку  противник намагався покращити тактичне положення, вів безуспішні наступальні дії в районах Новоселівського та Білогорівки. Завдав авіаудару по Білогорівці, Григорівці та Спірному.
На Бахмутському напрямку тривають бої у місті Бахмут. Ворог покращив тактичне положення біля медичного коледжу в Бахмуті. До того ж, протягом доби, противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населеного пункту Предтечине. Завдав авіаційного удару по Бахмуту та Білій Горі.
На Авдіївському напрямку вів наступальні дії в районах населених пунктів Сєверне та Первомайське успіху не досягли. Рашисти покращили своє становище на захід від висоти 213.6 (н.п.Водяне). Ворог завдав авіаудару по Авдіївці.

На Мар’їнському напрямку противник продовжує атакувати позиції сил оборони. Тривають бої за Мар’їнку. Ворожих обстрілів зазнала також Георгіївка.

На Запорізькому та Херсонському напрямках – без змін, противник обороняється.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – 432 доба