Часопис війни, 427 доба

  Триває 427 доба війни. Російська федерація продовжує вести загарбницьку війну і не зважаючи на значні втрати, не відмовляється від планів щодо окупації нашої України. 

  Основні зусилля противник зосереджує на веденні наступальних дій на Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Підрозділами сил оборони України протягом минулої доби було відбито 39 атак противника на зазначених ділянках фронту. Найзапекліші бої тривають за Бахмут та Мар’їнку, інформує ГШ ЗСУ.

  На Куп’янському та Лиманському напрямках противник наступальних дій не проводив.

  На Бахмутському напрямку дуже гаряче. Тривають важкі бої за місто Бахмут. До того ж, протягом доби противник вів наступальні дії у напрямку населених пунктів Богданівка, Хромове та Кліщіївка.

  На Авдіївському напрямку наступальні дії противник зосередив на ділянці населених пунктів Сєверне та Первомайське, успіху не мав.

  На Мар’їнському напрямку протягом минулої доби наші захисники відбили численні атаки противника в районі населеного пункту Мар’їнка. Ворожих обстрілів зазнали Георгіївка, Мар’їнка, Побєда, Новомихайлівка та Парасковіївка.

  На Шахтарському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

  На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 426 доба