Часопис війни – 411 доба

  Триває 411 доба широкомасштабної війни російської федерації проти нашої України. Противник продовжує ведення наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. За минулу добу на зазначених напрямках було відбито 58 атак противника, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

Сватівський напрямок. Тривають локальні бої вздовж лінії зіткнення та артдуелі. В районі братської могили (північніше висоти 79.8) ворогу вдалося вибити ЗСУ із займаних позицій.

Лиманський напрямок.  Противник вів безуспішні наступальні дії в районі південніше н.п.Діброва.

Бахмутський напрямок. Рашисти захопили приміщення школи №24 в Бахмуті. Тривають бої біля залізничної станції та в районі стадіону Авангард. Утримувати позиції там стало складно через ситуацію, яка склалася північніше. Тривають бої біля Бахмутської шкли №2.

  Всі спроби рашистів покращити своє тактичне положення біля Іванівського, Хромового та Богданівки за попередніми даними успіху їм не принесли.

Авдіївський напрямок. Спостерігається негативна динаміка. Рашисти продовжують тиск на Авдіївку з півночі підтягуючи додаткові резерви. Ворог не звертає уваги на втрати – атаки йдуть безперервоно одна за одною.

  Біля Водяного ворогу хоч і вдалося зайняти позиції, але наша артилерія перетворила і ворога і їхні позиції на гній. Рашисти захопили Грачовий ліс і лізуть з Красногорівки до залізниці біля Новокалинового. В Мар’їнці зафіксовано ураження ворожих позицій в сірій зоні на півдні міста, на жаль, але просування рашистів це не спинило.

Запорізький та Таврійський напрямки — без змін.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 410 доба