Часопис війни: 393 доба

Триває 393 доба російського широкомасштабного вторгнення. За інформацією  інформує пресслужби  ГШ ЗСУ противник продовжує вести наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках, на інших – обороняється. Минулої доби підрозділами Сил оборони відбито 83 ворожих атаки на східній ділянці фронту.

  Сватівський напрямок. Ворог особливо сильно атакує в лісах Кремінної. тривають локальні бої на ділянці від Площанки до Діброви. На сватівському та бахмутському відтинку суттєвих змін не зафіксовано. 

  Бахмутський напрямок. За минулу добу ситуація в місті і навколо суттєво не змінилася. Спроби ворога зайняти трасу біля Хромового провалилися. Противник насичує Бахмут штурмовими підрозділами і застосовує їх для просування в бік центру. За минулу добу рашистам суттєвих успіхів досягнути не вдалося.

  Авдіївський напрямок. Зараз дуже важка ситуація на флангах Авдіївського плацдарму. Кацапи тиснуть і саме лівий фланг зараз виглядає більш уразливим. Взяти місто в лоб практично неможливо, тому єдиний вихід для кацапів – це обхід. Тривають запеклі бої біля Красногорівки. На захід від Новобахмутівки ворог за кілька останніх днів досяг певних успіхів. Всі спроби рашистів підійти до Сєверного чи 9-го кварталу Авдіївки зазнали невдач. Рашисти відновили штурмові дії на Первомайське. Сьогодні починається 14-ий місяць як “друга армія світу” намагається захопити Мар’їнку. Бої в місті тривають.

  Не Бахмут, а Авдіївка: війська Росії різко змінили пріоритет у наступі. Аналітики ISW кажуть, що нова можлива мета окупантів – Авдіївка, там, ймовірно, ворог може збільшити темпи наступу за рахунок умовної паузи під Бахмутом.

  Запорізький та Таврійський напрямки — без змін.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 392 доба