Часопис війни: 387 доба

  Триває 387 доба війни. Основні зусилля противник зосереджує на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Протягом минулої доби ворог здійснив на них понад 70 атак, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

  Фактично по усій східній лінії фронту ворог проводить наступальні дії, намагаючись прорвати оборону наших військ і просунутися в глибину їх бойових порядків, — Командувач Сухопутних військ Сирський. Найбільш запеклі бої тривають в районах Кремінної, Торського, Білогорівки, Спірного. Утім, епіцентром бойових дій залишається Бахмут. Бої за місто тривають на півночі, півдні та сході Бахмута.На деяких ділянках наші підрозділи мають частковий успіх.

Авдіївка. Рашисти намагаються взяти місто в напівкільце. В якості ілюстрації карта району бойових дій від Еспрессо.

  Рашисти готуються до оборони. “На Криму розміщений потужний сухопутний і авіаційний компонент. Це близько 90 бойових літаків і 60 вертольотів. Створено оборонне угруповання, яке будує лінії оборони”, – наголошують в ГУР.

  Як повідомляють дані сервісу Flightradar24, БПЛА США RQ-4 Global Hawk злетів з авіабази Сігонелла біля італійського міста Катанія, а тому якийсь час перебував у повітряному просторі Румунії. Зараз безпілотник знаходиться в небі над Чорним морем. За його польотом спостерігають майже 15 тисяч користувачів.

НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 386 доба