Часопис війни: 383 доба

  Російський агресор основні зусилля і далі зосереджує на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках та не полишає спроб щодо виходу на адміністративний кордон Донецької та Луганської областей, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

  На Куп’янському та Лиманському напрямках противник робить спроби прорвати оборону наших військ. Вів безуспішні наступальні дії у напрямку Гряниківки, Масютівки, Невського, Серебрянського лісництва, Білогорівки та Верхньокам’янки.

  На Бахмутському напрямку ворог не полишає спроб захопити місто Бахмут. Атаки противника відбито в районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Григорівка, Часів Яр, Іванівське, тривають бої у Бахмуті. 

   Ворог намагається розширити, вбитий по трасі Е40, клин. Ворог перейшов балку Дубовий Яр та продовжує рух по балці Кудлина в бік Оріхово-Василівки, до того ж кацапи підійшли до висоти 224. Противник атакує Залізнянське та Богданівку, бої тривають. Важка ситуація в місті Бахмут, де ворог тисне з трьох боків, пише DeepState.

  На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії в напрямку Кам’янкаи, Авдіївки, Сєверного, Первомайського та Мар’їнки. 

  На Запорізькому та Херсонському напрямках противник веде оборонні дії. 

НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 382 доба