Часопис війни: 380 доба

  Триває 380 доба повномасштабного рашистського вторгнення в Україну. Пресслужба ГШ ЗСУ інформує, що противник не полишає спроб оточити місто Бахмут, зосереджує зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. Минулої доби наші воїни відбили на них 102 атаки загарбників.
На Куп’янському та Лиманському напрямках противник намагається покращити тактичне положення. На Бахмутському напрямку ворог не припиняє штурмові дії міста Бахмут. Наші захисники відбили численні атаки в районах Залізнянського, Оріхово-Василівки, Дубово-Василівки, Бахмута та Іванівського. На Авдіївському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії неподалік населених пунктів Красногорівка, Кам’янка, Водяне, Сєверне, Первомайське, Невельське, Мар’їнка, Побєда, Новомихайлівка та Вугледар.

  З інших джерел стало відомо, що на Сватівському напрямку тривають локальні бої на ділянці фрнту від Площанки до Діброви.

  Бахмутський напрямок. Противник встанновив контроль над н.п. Дубово-Василівка та просунувся до Дубового Яру. Спроби рашисстів просунутися на Богданівку успіху не мали. Тривають запеклі бої в місті Бахмут. На ніч ворог розпочав штурмові дії в напрямку Васюківки.

Ворог намагається розвинути успіх на північному фасі Бахмутського виступу. Швидше за все, рашисти спробують посилити тиск в бік Оріхово-Василівки, Григорівки та Богданівки.

  На Авдіївському напрямку тривають локальні сутички. Змін лінії фронту не зафіксовано.

  Запорізький та Таврійський напрямки – ситуація без змін.

  НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 379 доба