Часопис війни: 379 доба

  Пресслужба Генштабу ЗСУ повідомила, що ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. Минулої доби наші воїни відбили на них понад 110 атак противника.

  На Куп’янському та Лиманському напрямках противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населених пунктів Гряниківка, Спірне та Білогорівка.

  На Бахмутському напрямку окупанти не припиняють штурмові дії в напрямку міста Бахмут. Наші захисники відбили атаки в районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Дубово-Василівка, Бахмут, Іванівське та Олександро-Шультине.

  На Авдіївському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії в напрямку населених пунктів Кам’янка, Сєверне, Первомайське, Невельське, Новомихайлівка, Мар’їнка та Вугледар Донецької області.

  За інформацією з інших джерел вдалося дізнатися, що тривають бої в лісах на захід від Кремінної, біля Макіївки та Площанки. В районі Гряниківка-Лиман Перший відбувається активізація сил противника. Змін лінії фрнту на цих ділянках не зафіксовано.

  Оборона Бахмута. Ворог намагається не закрити горловину, а розтягнути горловину, щоб підняти ціну утримання Бахмута. Тривають бої біля Залізнянського. Ворог спробував зайти в Дубово-Василівку з метою закріпитися там, і частково досяг успіху. Схоже цей маневр раніше рашисти невдало здійснили при спробі увійти в Богданівку. Цього разу рашисти вирішили перенести головний удар на лівий фланг цього села. Тривають запеклі бої у південній частині Бахмута.
На Авдіївському напрямку спостерігаються локальні сутички. Змін лінії фронту не зафіксовано.

  На Запорізькому та Таврійському напрямках без змін.      

  ЗСУ підтвердили особу військовослужбовця, якого розстріляли за фразу «Слава Україні!». Ним виявився загиблий боєць 163 батальйону 119 окремої бригади територіальної оборони Чернігівської області Олександр Мацієвський. Тіло Мацієвського передали сім’ї в рамках обміну загиблими між окупантами та Україною. Родичі опізнали тіло в морзі Києва.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 378 доба