Часопис війни: 378 доба

  Ворог продовжує активні бойові дії на Сватівській та Авдіївській ділянках фронту. Для них захоплення Вугледару та Мар’їнки – основні задачі, а взяття в кільце Авдіївки – головна, адже остання фактично вже є плацдармом в тій частині лінії зіткнення. В Бахмуті традиційно ситуація важка, але незважаючи на це, у ворога там немає суттєвих успіхів.

  Тривають запеклі бої в лісах Кремінної, біля Макіївки та Площанки. В районі останнього населеного пункту противник має частковий успіх.
  Ворог продовжує утримувати Забахмутку. Тривають спроби ворога покращити тактичне положення на північному та південному фасі Бахмутського виступу. Йдуть активні бої біля Залізнянського та в районі Роздолівки.

  Здача Бахмута відкриє окупантам дорогу до ключових міст на сході України, заявив Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN. 

  Авдіївський напрямок. Рашисти захопили Веселе, що біля Авдіївки та намагаються покращити своє положення там. Активні штурми наших позицій тривають безперервно кілька днів. Русня задіяла значні сили на цій ділянці. Крім того, противник має успіх на північ від Водяного. Ситуація в Невельському, Мар’їнці, Побєді та Вугледарі без змін.

  Іран таємно поставив росії велику кількість різних боєприпасів, повідомило Sky News. Іранці передали 100 млн куль, близько 300 тисяч снарядів, а також 10 тисяч бронежилетів і касок. Вантаж Каспійським морем доправляли два судна, Муса Джалиль і Бегей, які ходять під російським прапором. Ймовірно, постачання триває.

  США вважають, що якщо Вашингтон перестане підтримувати Київ, проллється кров американців – представник Білого дому Кірбі. “Якщо ми перестанемо підтримувати Україну, що стане наступним завоюванням путіна? Скільки ще доведеться заплатити, зокрема американською кров’ю?” – сказав Кірбі.

НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 377 доба