Часопис війни: 323 доба

  Триває 323 двадцять третя доба російського широкомасштабного вторгнення. Пресслужба Генштабу ЗСУ інформує, що підрозділи Сил оборони відбили атаки рашистських окупантів в районах населених пунктів:  Стельмахівка, Кремінна на Луганщині; Роздолівка, Сіль, Красна Гора, Парасковіївка, Підгородне, Бахмут, Кліщіївка, Майорськ, Первомайське і Красногорівка Донецької області.

 

Тривають бої за Соледар.  (КАРТА). Від початку боїв за Яковлівку і до 12 січня 2023 року тільки під час наступу на Соледар рашисти втратили більше 20000 осіб. Втрати противника уточнуються. За цей час російські війська змогли просунутися на 12-15 кілометрів.

Соледар: лінія фронту станом на 10, 11, 12 січня

  Поблизу населеного пункту Раденськ Херсонської області, російські загарбники побудували мережу окопів та бліндажів з використанням морських контейнерів, які перед цим облаштовувались під польовий шпиталь.

   На тимчасово окупованому Кримському півострові оголошено набір найманців до новостворених так званих приватних військових компаній «Щіт» та «Русіч». Туди запрошують колишніх військовослужбовців та інших співробітників силових структур, в пріоритеті – офіцери. Щоб хоч якось зацікавити, потенційним кандидатам обіцяють високе грошове утримання, а також те, що їх нібито не будуть залучати до бойових дій на території України.

  Росія не зможе підтримувати наступальні операції у 2023 році через дефіцит боєприпасів, вважають аналітики ISW. Вони стверджують, що росіяни вичерпали свої запаси 122-мм та 152-мм калібру та інші резерви влітку 2022 року. Оборонно-промислова база Росії неспроможна подолати дефіцит.

 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 322 доба