Часопис війни: 317 доба (КАРТА)

  Триває 317 доба російського широкомасштабного вторгнення. За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ протягом минулої доби противник основні зусилля зосередив на спробах встановлення контролю над Донецькою областю, веде наступальні дії на Бахмутському та Лиманському напрямках. Намагається покращити тактичне положення на Куп’янському та Авдіївському напрямках, успіху не має.
  За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Стельмахівка, Макіївка і Площанка Луганської області та Спірне, Соледар, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Курдюмівка, Первомайське, Мар’їнка і Побєда на Донеччині.
  За даними deepstatemap з 3 по 6 січня ворог захопив Бахмутське та Підгороднє, та на північ і на південь від Соледара потіснив підрозділи ЗСУ на 3 та 5 кілометрів.  Головне завдання наступаючого тут угрупування рашистів захопити Соледар для подальшого наступу на Слов’янськ.
 Рашисти також просунулись вперед на кількасот метрів між Андріївкою і Курдюмівкою. Головне завдання рашистів на цьому напрямку подолати 9 кілометрів та перерізати трасу, якою здійснюється постачання військ ЗСУ у Бахмуті.
  Тривають запеклі бої на східних околицях Бахмуту.
 Тривають запеклі бої в лісовому масиві на захід від Кремінної. На цій ділянці фронту просунулись вперед ЗСУ взявши рашистів у напівоточення в районі н.п. Діброва і Кузьмине.  Підрозділи ЗСУ покращили своє положення в районі Червонопопівки. Рашисти трохи просунулись вперед біля Золотарівки.
 
  На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

Головна