Британія заблокувала ініційовану росією трансляцію засідання в ООН

  Росія, яка цього місяця головує в Раді Безпеки ООН, планує провести неформальну зустріч щодо так званої “евакуації” українських дітей на свою територію. Посол Великої Британії заявив, що не братиме участі у заході, Лондон також заблокував трансляцію зустрічі, повідомило представництво Сполученого Королівства в ООН у Twitter.

  17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт президента росії володимира путіна та уповноваженої з прав дитини рф львової-бєлової. Це означає, що за межами росії їх мають заарештувати та передати до суду. “Їй не слід надавати платформу ООН для поширення дезінформації. Якщо марія львова-бєлова хоче відповісти за свої дії, вона може це зробити в Гаазі”, – наголосили у Британії.

  А в цей час підліток із Маріуполя намагався повернутися до України, але його затримали та повернули до РФ. Як розповіла рашистка Марія Львова-Бєлова, хлопчика “в останній момент встигли із силовими структурами на кордоні зупинити”.

  Йдеться про 17-річного Богдана Єрмохіна якого росіяни вивезли з Маріуполя до Донецька, а потім віддали до “приймальної родини” до РФ. “Хлопець намагався самостійно повернутися на Батьківщину. Він доїхав до Білорусі. Але його затримали та повернули назад до РФ”, – розповів омбудсмен Дмитро Лубинець.

НАГАДУЄМО:

Рашисти почали застосовувати до 20 крилатих авіабомб щодня