Боротьба за розуми триває – за кулісами “битви за Лавру”

  Як ми бачимо щоденно зі стрічки новин, МПЦ зараз відкрила свій театр бойових дій – прямо в центрі української столиці відбувається “битви за Лавру”. Протистояння на фронті за допомогою танків та літаків має своє продовження: а точніше початок – у площині боротьби за контроль над свідомістю українців. Бо саме внутрішні переконання пересічних українських громадян і визначили успішність супротиву російській агресії за умов повної розгубленості державних інституцій в перші дні війни 22 року.

  Саме тому весь світ і спостерігає відчайдушний спротив богохульству “святих отців” в шарфіках Луї Віттон і на Мерседесах останньої моделі.

  Адже Москва у своїх операціях впливу спирається в першу чергу як на корупцію звичайну – використовуючи брудні гроші та схеми підкупу, так і на корупцію духовну. Корупція духовна передбачає використання в повному обсязі авторітету православної церкви у просуванні в середовищі вірян фейків та наративів, необхідних володарям Кремля.

  Цей процес в Україні тривав століттями – і майже виключно на ньому була заснована перемога Москви під час Руїни: подій 300-річної давнини в Україні.

  Про ці обставини йде мова у пілотному випуску проєкту “#Насправді_історія”, який був презентований 5 квітня в “Укрінформ”. Наш спільний проєкт: журналістів та ветеранів російсько-української війни “#Найсправді_історія”, присвячений розвінчанню імперської догматики, яку так наполегливо запроваджувала Москва у розуми підкорених народів.

  Дивним чином, історія в руках кремлівських тиранів виступала логічним доповненням церковної догматики. І те, і те використовувалося в якості ідеологічної зброї для збереження суворого внутрішнього режиму у “в’язниці народів” на 1/6 частині суходолу.

  І редакція медіа-порталу “НОВА: новини ветеранів” повністю згодна із зауваженням голови ГС “Консорціум ветеранських організацій Сходу” Павла Федорова щодо необхідності створення ще більшої кількості якісних програм, контенту – які мають протистояти горам промосковської агітації. Саме її же поколіннями створювала російська, потім радянська, система освіти та науки.

  Влад Якименко, НОВА: новини ветеранів.

https://www.youtube.com/watch?v=0uTLTIWPLsA