Боксери Усик та Ломаченко потрапили до бази «Миротворець»

Центр «Миротворець», неурядова організація, яка займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, вніс Олександра Усика та Василя Ломаченка до своєї бази.

У розділі «Чистилище» на сайті «Миротворця» вказано, що боксери заперечують російську агресію, беруть участь у антиукраїнських пропагандистських заходах РФ, маніпуляціях та є противниками незалежності українського православ’я.

Про це повідомляє прес-служба «Миротворця».

Боксери, зокрема, взяли участь у зйомках пропагандистського російського фільму «Здрастуй, брате, Христос Воскрес!», котрий нещодавно був опублікований в інтернеті. У фільмі вони роблять кілька резонансних заяв.

 

“Повторюючи кремлівські тези про єдинонародність, відкидаючи російську агресію і заперечуючи незалежність українського православ’я від контролю Росії (країна-агресор) РПЦ, вони стали на сторону зрадників України”, — стверджують у «Миротворці».

 

Нагадаємо, в лютому український боксер Олександр Усик влаштував суперечку у соцмережах із ветераном АТО власником Pizza Veterano Леонідом Остальцевим. В своєму інтерв’ю Остальцев говорив про патріотизм, любов до Вітчизни, про необхідність захищати Україну від зовнішнього агресора. Але Олександр Усик з усього сказаного Остальцевичм спромігся розгледіти лише порівняння україноненависників з мавпами.