Бізнесмен-атовець допоміг побудувати каплицю біля госпіталя

На території Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові хочуть лікувати не тільки тіло, але й душу. Тож вирішили побудувати тут капличку, у якому поранені військові, яких привезли з самої передової, могли б перевести подих і подумати про вічне.

Але до кого звернутися по допомогу? Ніхто окрім нас – вирішили харківські ветерани війни. До справи долучився бізнесмен Іван Кондратюк, директор Інституту планування території та активний учасник «Спілки ветеранів АТО».

 

Чоловік сам пройшов через горнило війни: служив зв’язківцем у 79-ій аеромобільній бригаді. У званні молодшого сержанту він виконував весь величезний обсяг подекуди рутинних, але дуже важливих в умовах сучасної війни робіт зі встановлення комунікації між підрозділами.

 

Саме Іван Кондратюк на благодійних засадах виконав комплекс інженерно-геологічних та топографо-геодезичних робіт: дослідив рельєф і можливі комунікації, зібрав і дослідив проби ґрунту. Без цього просто неможливо було б скласти нормальний проект майбутньої будівлі.

 

«Тут солдати зможуть помолитися, укріпитися в силах. Це благе діло для живих і пам’ять про загиблих. Для мене це все близьке і я завжди стараюся допомагати» – по-військовому резюмує Іван Кондратюк.

 

Нагадаємо

Волонтер розказав, що солдату, який покинув героя України Журавля вмирати, дали держнагороду