Біженцям з Донбасу нададуть компенсацію за житло в Одесі

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати компенсацію за зруйноване на Донбасі житло. Про це заявили на засіданні Міського координаційного штабу з питань соціальної підтримки громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє “АрміяInform”, відзначаючи, що розмір компенсації визначатиметься за опосередкованою вартістю спорудженого житла у регіонах України, але не більше ніж 300 тисяч гривень.

 

В рамках засідання представники міськради пообіцяли, що вже цього року особи зазначеної категорії зможуть скористатися правом на отримання компенсації за зруйноване на Донбасі житло відповідно до постанови Кабміну №767. Компенсація надається постраждалим, які є власниками житла на контрольованій Урядом України території, та яке було зруйноване після 14 квітня 2014 року. Розмір компенсації визначатиметься за опосередкованою вартістю спорудженого житла у регіонах України, але не більше ніж 300 тисяч гривень.

 

“На сьогодні внутрішньо переміщені особи в Одесі отримують всі види соціальних допомог і виплат відповідно до їхньої категорії та статусу, зокрема щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг, передбачену постановою Кабінету Міністрів України № 505 від 01.10.2014 року” – заявили у Департаменті праці та соціальної політики Одеської міської ради.

 

Нагадаємо: