Бюджет Міністерства у справах ветеранів становить понад 987 мільйонів гривень

13 квітня на позачерговому засіданні Верховна Рада ухвалила зміни до Державного бюджету України на 2020 рік.

Бюджет Міністерства у справах ветеранів становить понад 987 мільйонів гривень.

Відповідно до внесених змін держбюджету-2020 передбачені кошти за наступними програмами:

– Понад 246 млн грн на заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС. Це дасть можливість 6 тисячам ветеранів війни пройти психологічну реабілітацію, майже 4 тисячам ветеранів – соціальну та професійну адаптацію, а також забезпечити санаторно-курортним лікуванням понад 8 тисяч ветеранів, профінансувати утримання центрів соціально-психологічної реабілітації та забезпечити підготовку національної збірної України до участі в міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених».

– Понад 305 млн грн субвенції місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації членам сімей загиблих АТО/ООС, особам з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи (постанова КМУ №719). Ці кошти підуть на вирішення питання із забезпеченням житла даним особам.

– Понад 248 млн грн субвенції місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень для внутрішньо переміщених осіб АТО/ООС, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи або учасниками бойових дій (постанова КМУ №280).

– Понад 7 млн грн субвенції місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації членам сімей загиблих та особам з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи з числа учасників Революції Гідності.

 

За матеріалами Урядовий портал