Бійці Сил територіальної оборони продовжують підготовку задля досягнення спільної перемоги

  Військовослужбовці Сил ТрО та Державної прикордонної служби України (ДПСУ) провели спільні навчання. Головним завданням було подолання психологічної смуги перешкод, не реагувати на вибухи, постріли та чітко виконувати бойові завдання. Аби перемогти ворога, спочатку потрібно отримати перемогу над собою та своїми страхами.

   «Проходять смугу, можна сказати, в перший раз, легко вона їм не дається. Є деякі перешкоди, які в принципі проходять швидко – це зруйновані ділянки мостів. Ми їм трохи це ускладнимо і буде «веселіше» в наступні рази», – зазначає Сергій Демчук, командир одного з батальйонів Сил територіальної оборони.

  Тренуються як досвідчені військові, так і солдати-строковики. «Пройшли смугу перешкод. Найважчою, мабуть, була евакуація пораненого. Помилки визначили, над ними будемо працювати», – каже прикордонник Дмитро. «На полі бою дуже багато відволікаючих факторів. Бійці повинні слухати тільки свого командира. У командира має бути беззаперечний авторитет», – говорить Дмитро, військовослужбовець Сил ТрО.

Передрук з сайту: Сили територіальної оборони: готові до спротиву

НАГАДУЄМО:

Команда Українського ветеранського фонду Мінветеранів завітала до переможців конкурсу