Біда прийшла до наших львівських побратимів

17 квітня у Львові невідомими злочинцями було здійснено підпал приміщення Центр допомоги ветеранам АТО «Фенікс». Вогонь знищив 400 м2 даху будівлі і завдав значної шкоди усередині. Даний Центр, який був створений зусиллями величезної кількості волонтерських громадських організацій, учасників АТО та просто небайдужих громадян, розпочав свою роботу 14 жовтня 2014 року та здійснював соціальну допомогу, психологічну та фізичну реабілітацію учасників бойових дій. За весь період функціонування допомогу у Центрі отримало близько двох тисяч ветеранів та членів їхніх сімей. У приміщенні розміщувався сучасний зал фізичної реабілітації, ветеран-хаб, зал психологічного розвантаження.

Рух Ветеранів України вважає такі дії злочинними, та такими що спрямовані проти учасників російсько-української війни. Особливого цинізму цій ситуації додає те, що такі дії здійснені у період кризи, пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції. Не маючи сміливості, честі чи гідності воювати напряму з учасниками бойових дій, антиукраїнські елементи цинічно і далі воюють з пам’ятними дошками, могилами та волонтерськими центрами.

У зв’язку із цим закликаємо Міністерство внутрішніх справ та Служба безпеки України взяти на особливий контроль розслідування цієї справи та знайти винних у підпалі.

Водночас звертаємось до Міністерство У Справах Ветеранів, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська Міська Рада надати всебічну допомогу у відновленні Центру реабілітації ветеранів АТО «Фенікс».

Звісно ж, ветеранська спільнота не буде стояти осторонь спільної біди. Реквізити для фінансової допомоги – 4149629380786707, волонтерський рахунок центру «Фенікс».

Висловлюємо щиру підтримку керівництву та персоналу центру. Ми розуміємо, наскільки важко бачити згарище на місці проекту, в який було вкладено стільки сил, сподівань та років роботи. Наше дружнє плече з вами, побратими і посестри. Тримайтеся.