Безкоштовні абонементи у фітнес-клуби для військових у Львові 

У Львові в 2024 році розпочнеться нова ініціатива підтримки військовослужбовців-учасників бойових дій та членів сімей загиблих військових. Програма спрямована на створення умов для занять спортом, оскільки це ефективний засіб підтримки фізичного і психологічного здоров’я, а також соціальної адаптації.

Половину абонемента оплачуватиме місто, а іншу – сам фітнес-клуб.

Управління спорту ЛМР повідомило, що програма передбачає відшкодування передбачатиме відшкодування визначеним категоріям витрат на оплату тренажерного залу та/або його аналога. 50% від загальної вартості буде компенсовано з міського бюджету, іншу половину покриватимуть клуби.

Керівниця відділу спорту військових Орися Демʼянюк зазначає : «На сьогодні ми вже налагодили співпрацю з найбільшими клубами міста, серед яких “Бронкс”, “Олімп”, “Три стихії”, “Спорт Лайф”, “Колізей”, “Адреналін”, “Леофіт”, “Ліга”. Ми запрошуємо і інші клуби нашого міста долучитися до програми, та разом творити добро».

Також ЛМР запрошує до співпраці інші клуби. Щоб долучитися до програми, потрібно заповнити кілька документів, доступних за посиланням, та надіслати на електронну адресу sport.lmr@gmail.com.

Військовим, які хочуть скористатися програмою від ЛМР, потрібно телефонувати за номером 032 297 58 74, де їм нададуть повний перелік клубів-учасників програми та проінструктують щодо необхідних документів.