Безкоштовне навчання для 28 ветеранів для створення своєї справи з подальшим фінансуванням

Навчальна програма «Мрії без меж» передбачає підтримку ветеранів з інвалідністю та повернення їх до самореалізації. Ментори навчать складати бізнес-плани, адаптувати ідею для втілення у бізнес та знайти фінансову допомогу для найкращих проєктів. Про це пише NovakahovkaCity.

Менторська програма працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку учасників.

— Публічна презентація проєктів відбудеться в Києві, щоб потенційні спонсори та грантодавці ознайомилися з бізнес-проєктом. Буде створено альбом проєктів, який ми поширимо серед бізнес-структур та іноземних партнерів, для того, щоб залучити зацікавлених осіб, — говорить про проєкт «Мрії без меж» комунікаційна менеджерка Валентина Телеуця.

Для кого програма?

У програмі можуть взяти участь 28 учасників:

  • ветеранів та ветеранок війни, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті;
  • ветерани/ветеранки українсько-російської війни, які мають інвалідність,
  • члени їхніх родини.

У виняткових випадках до участі у проєкті можуть допускатись представники інших категорій.

Відбір учасників буде здійснюватися за наступними критеріями:

  • Ви є громадянином/кою України (адже це наша superpower);
  • Маєте бізнес-ідею і не боїтесь мрії втілювати в життя;
  • Маєте намір працювати зі своєю кар’єрою/маєте намір змінити місце роботи;
  • Маєте високий рівень мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.

Ця програма підійде мотивованим ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерами у часи невизначеності. Навички бізнесового маркетингу та брендингу, а також як впроваджувати інновації допоможуть набути залучені ментори програми.

Де відбудеться навчання?

Основні заходи навчання відбудуться у Києві 14-17 червня 2024 року. Під час проведення заходу протягом чотирьох днів організатори покривають усі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасників. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасників.

Після навчання всі учасники отримають сертифікати про участь у програмі. Фінальна презентація кращих проєктів пройде у приміщенні Українського кризового медіацентру в м.Києві (орієнтовно друга половина липня 2024 р.).

Як взяти участь у проєкті?

Заповніть анкету за посиланням до 2 червня 2024 року. Інформацію про проєкт можна знайти на сторінках:

Державної агенції промоції культури України

#МріїБезМеж в інстаграм

#МріїБезМеж у фейсбук

Набір у першу групу вже відбувся. Зараз триває набір на другу групу, який оголошено ГО «Центр підтримки та захисту ветеранів, осіб з інвалідністю на внутрішньо переміщених осіб».