“Бариг і дезертирів – на хрін”! Дмитрий Ярош жорстко звернувся до українців.

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош обурився розвитком подій в країні і запропонував радикальний план дій.

Жорсткий пост-звернення до українців він опублікував на своїй сторінці в Facebook. Лідер УДА почав його із слів підтримки на адресу заарештованого начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ, генерал-майора Дмитра Марченка (його підозрюють в закупівлі неякісних бронежилетів).

На фото Марченко и Майк (Миргородский) в Песках
На фото Марченко – відпочиває після бою на броні.

За характером він не тиловик, а бойовий офіцер. Розслідувати будь-які прояви корупції – правильно. Але, на мою думку, це не про генерала Марченка. Я так розумію, що ці тилові щури з продажних судів знущаються із захисників України”, – обурився Ярош.

Також у нього викликало подив надання ГБР доступу до Стратегічного плану застосування ЗСУ і кадрова політика нинішньої влади України. Враховуючи це, Ярош запропонував кардинально змінити вектор розвитку України і переглянути підходи до управління державою.

“Наша Конституція дійсно потребує змін. Громадяни України, які не були задіяні в обороні держави Україна впродовж 2014-2019 років, не мають права обіймати високі державні посади. Громадянами України мають право бути тільки ті люди, які лояльно відносяться до держави і не обслуговують інтереси інших держав. Загальне виборче право – це зло, яке дозволяє водити по кругу наш народ.

Ми виганяємо одну банду, проливаючи свою кров, а на зміну їй приходить інша антиукраїнська банда, притому за неї голосують все ті, хто палець об палець не ударив для надбання свободи і справедливості”, – озвучив свої радикальні ідеї командувач УДА.

Він підкреслив, що бачить майбутнє України тільки в національному народовладді, а не в космополітичній демократії. Крім того, він не виключив, що країну знову можуть чекати позачергові вибори. За словами Яроша, ідеальним варіантом було б, якщо наступним президентом України став бойовий офіцер ЗСУ.

“Пристосованців, дезертирів, бариг, обслугу інших держав і народів – на хрін”! – жорстко підсумував він.