БАНДА ДІЯЛА ПІД ВИГЛЯДОМ АТОВЦІВ

Банда під виглядом АТОвців вибивала гроші із жертв і застосовувала насильство. Правоохоронці затримали членів банди. Ватажком угруповання був 26-річний громадянин Росії. Він створив злочинну організацію для скоєння особливо тяжких злочинів.

Під приводом повернення боргів, у тому числі й неіснуючих, зловмисники називалися учасниками АТО і із застосуванням насильства, погроз убивства, пошкодження майна і викрадення вимагали у потерпілих гроші.

Злочинці “працювали” на замовлення третіх осіб. Встановлено, що вони погрожували одному з постраждалих і його близьким родичам убивством і вимагали 400 тисяч доларів США. А у вересні-2019 у Києві підозрювані викрали іншого потерпілого, вимагаючи від нього 15 000 євро.

Зараз встановлено причетність зловмисників до чотирьох епізодів вимагання. Сума коштів, отриманих злочинним шляхом, становить близько 11 млн гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється щодо восьми учасників злочинної організації. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі.

Ватажка банди оголосили в міжнародний розшук. Інших чотирьох підозрюваних – у державний. Ще трьох підозрюваних уже затримано.