Автомобільну техніку та авіаційне майно доставили українським миротворцям у ДР Конго

У міжнародному аеропорту «Гома» здійснив посадку військово-транспортний Іл-76МД Повітряних Сил Збройних Сил України, що доставив авіаційне майно та автомобільну техніку для особового складу 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго. Про це повідомляє служба звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

 

Піcля пpoxoджeння прикордонного і митного кoнтpoля Іл-76 МД здійснив виліт з міжнародного аеропорту «Львів» до африканського контингенту. Аеродром «Гома» знаходиться на висоті майже 1500 метрів над рівнем моря і розріджене повітря суттєво впливає на роботу двигунів. Проте екіпаж Іл-76МД продемонстрував максимальний професіоналізм і успішно виконав завдання, – наголосив командир екіпажу.

 

Варто зазначити, що екіпаж літака має великий досвід польотів міжнародними повітряними лініями, виконання завдань як в простих, так і складних метрологічних умовах вдень та вночі.

 

– Поповнення або заміна майна для забезпечення повноцінної життєдіяльності вертолітного загону транспортним літаком здійснюється раз у півроку. Цього разу політ Іл-76МД до аеродрому «Гома» тривав понад 12 годин із дозаправленням в Єгипті, – повідомив льотчик.

Зазначається, що літаком доставлено позашляховий легковий автомобіль «УАЗ», запасні частини для авіаційної, автомобільної та спеціальної техніки, а також майно для медичної, тилової, аеродромно-технічної та інженерно-авіаційної служб. У зворотній бік цим же літаком в Україну повернуто автомобілі та майно, що вислужило встановлені терміни.