Австралійських військових звинуватили у ритуальному вбивстві кільканадцяти афганців

Австралійських військових звинувачують у вбивстві 39 афганців для посвячення в спецназ. Про це пише “The Canberra Times”.

 

В ході розслідування армії Австралії з’ясувалося, що військовослужбовці елітного підрозділу спецназу вбили 39 осіб під час війни в Афганістані. У тому числі вбивства могли організовувати для так званого посвячення в солдати, коли спецназівці-новачки повинні були проходити своєрідний ритал “хрещення кров’ю”.

 

Генерал-майор Пол Бреретон, помічник генерального інспектора Сил оборони Австралії, був у відчаї через те, що виявила його команда: “Це принижує всіх нас” – повідомляють журналісти.

 

Жертвами виявлялися військовополонені, селяни і цивільні. Австралійцям вдавалося приховати безпричинні вбивства, так як потім їм вдавалося видати тортури афганців за вбивство у ході військових дій. За міжнародним правом дії спецназу розцінюються як військові злочини.

 

“Графік вбивств датований періодом з 2006 по 2013 рік. Бреретон назвав кілька причин, через які злочини так довго залишалися невідомими для громадськості. Командири довіряли своїм підлеглим в польових умовах і захищали їх під час розслідувань. Солдати використовували це, щоб приховати інформацію” – пише “The Canberra Times”.

 

Нагадаємо: