Аваков вже не переконаний в результатах розслідування справи Шеремета – Уільям Тейлор.

Міністр внутрішніх справ повідомив дипломатів, що просить допомоги у декількох країн в розслідуванні вбивства журналіста.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не переконаний в результатах розслідування у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Міністр попросив допомоги у цій справі у декількох країн. Як передає “Економічна правда”, про це заявив тимчасовий повірений в справах США в Україні Уільям Тейлор під час спілкування з журналістами в Києві.

“Аваков провів дуже детальний брифінг для нас, іноземних послів. Проте я читаю, що пише українська преса, і прекрасно розумію, що є питання. Аваков попросив декілька держави-партнерів про допомогу (у розслідуванні. – Ред.). І я знаю, що деякі з них зараз вивчають, чим би ми могли допомогти “, – сказав Тейлор.

Дипломат заявив, що не упевнений в тому, що Аваков особисто переконаний в провині тих, кому пред’явлені офіційні звинувачення у вбивстві Шеремета, – повідомляє видання.

“Він не повідомив нас про свої виведення, але він сказав, що попереду багато роботи. Тому я дійсно не думаю, що і він сам переконаний”, – додав Тейлор.

Раніше повідомлялося, що музикант-сержант Андрій “Riffmaster” Антоненко подав позов в Печерський райсуд Києва про відновлення честі і гідності. Відповідачами по позову, скан якого виклав в соцсетях адвокат Антоненко, проходять Президент України Володимир Зеленский, глава МВС Арсен Аваков, генпрокурор Руслан Рябошапка і начальник кримінальної поліції Євгеній Коваль.

Нагадаємо, що заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євгеній Коваль назвав серед підозрюваних сержанта Сил спеціальних операцій Андрія Антоненко, військового медика Яну Дугар, волонтера Юлію Кузьменко і ветеранів озброєного конфлікту на Донбасі Інну і Владислава Грищенка.