“Аваков, відкрий докази!”

Слідство без доказів – адвокати фігурантів у «справі Шеремета» прийшли до будівлі МВС висловити свій протест. На акцію протесту “АВАКОВ, ВІДКРИЙ ДОКАЗИ!” зібралося близько сотні учасників. Вони долучилися до протесту адвокатів. Протестанти наголошували, що слідство завершене тиждень тому, але захисту Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь досі не надали доступ до зібраних доказів. Адвокати також не отримали і оригіналів проведених експертиз та інших документів.

22 травня, за даними адвоката Кузьменко, слідство змінило висновки. Слідчі національної поліції, які розслідують вбивство Павла Шеремета, змінили маршрут чоловіки і жінки, які підкладали вибухівку під автомобіль журналіста, щоб версія поліції виглядала переконливою. Про це “Слідство.Інфо” дізналося з тексту офіційного підозри, які минулого тижня отримали троє підозрюваних у вбивстві – Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугаров, передає Цензор.НЕТ.

 

Як повідомлялося раніше, у грудні 2019 року правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка і військову медсестру Яну Дугарь. За версією слідства, Дугарь фотографувала камери напередодні вбивства, Кузьменко закладала вибухівку під авто разом із Антоненком, який також фігурує як організатор. Суд арештував Кузьменко та Антоненка. Дугарь перебувала під нічним домашнім арештом.

Днями суд призначив Яні Дугарь захмарну заставу, як для людини із зарплатнею в 4,5 тисячі гривень на місяць. Необхідну суму коштів для внесення застави Яні зібрали українці лише за три години після оголошення збору коштів.

Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко суд вирішив залишили під вартою.