Американська авіаносна ударна група увійшла в східне Середземномор’я

   В рамках операції Inherent Resolve авіаносна ударна група флоту США на чолі з атомним авіаносцем Dwight D. Eisenhower увійшла до східної частини Середземноморʼя. Зазначається, що прибуття цієї ударної групи є демонстрацією рішучості США захищати мир в регіоні. Як повідомляє портал Naval Post, авіагрупа авіаносця вже почала виконувати польоти.

 

  Відомо, що до складу цієї ударної групи входять атомний авіаносець Dwight D. Eisenhower, ракетний крейсер типу Ticonderoga USS Monterey (CG 61), чотири есмінці типу Arley Burke – USS Mitscher (DDG 57), USS Laboon (DDG 58), USS Mahan (DDG 72) та USS Thomas Hudner (DDG 116).

 

  Нагадуємо:

  До цього ударна група в складі авіаносця Dwight D. Eisenhower провела спільні маневри з турецькими ВМС. Зараз планується відпрацювати свої дії по захисту одразу декількох «театрів дій» або ж прилеглих акваторій, у тому числі – й реагування на «раптові віклики» в акваторії Чорного моря. Безпосередньо будуть відпрацбовуватися виконання ударних операцій, протиповітряна оборона, розвідка та спостереження за діями противника.

 

  Також вчора стало відомо, що в спільних українсько-британських маневрах Cossack mace – 2021 візьмуть участь понад тисячу військовослужбовців, у тому числі із пʼяти країн НАТО. Сценарій маневрів передбачає відсіч несподіваному нападу країни-агресора.

 

Нагадуємо: