Адекватна демобілізація – шлях до нормальної мобілізації, – в кількох містах України відбулися мирні пікети

  18 травня 2024 року в кількох містах України водинадцяте відбулися мирні пікети з вимогою встановлення чітких термінів служби в ЗСУ. Про це повідомили з місця події журналісти Суспільного.

  У Кропивницькому жінки та доньки військовослужбовців зібрались на мирний пікет за встановлення чітких термінів служби. Учасниця акції Жанна Іванова розповіла Суспільному, що її чоловік нині на фронті. З її слів, військові, які захищають Україну з перших днів повномасштабного вторгнення РФ — 27 місяців — потребують заміни, лікування та реабілітації.

  Під час проведення акції лунали гасла: “Вимагаємо чітких термінів служби”, В якій статті Конституції герої стали рабами?”,”Не буде вільної країни, поки герої в ній – раби”.

  За підрахунками Суспільного, участь в пікеті взяли 20 жінок. Після години перебування на площі Героїв Майдану учасниці вирушили ходою центром міста. Пікет тривав дві години.

Суспільне Кропивницький.

  В Івано-Франківську 18 травня біля будівлі обласної військової адміністрації зібралися шість жінок. Вони тримали плакати з написами “Закон про терміни служби потрібен зараз” і вимагали від влади ухвалити чіткі строки перебування військових на фронті, повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

  Такий захід у місті провели водинадцяте, розповіла учасниця пікету Мирослава Яворська. З її слів, під будівлю ОВА жінки приходять від жовтня 2023 року.

Суспільне Івано-Франківськ.

  Мирний пікет за право на демобілізацію військових, які боронять країну з перших днів повномасштабного вторгнення відбувся водинадцяте і в Запоріжжі. Рідні та близькі захисників зібралися з вимогою ухвалити законопроєкт про чіткі строки служби.

  У мирному пікеті взяли участь понад 30 учасників — матері, дружини, наречені та сестри військових.

Акція за право на демобілізацію в Запоріжжі. Суспільне Запоріжжя.

НАГАДУЄМО: