У Черкасах мерія допомагатиме облаштовувати будинки для зручності ветеранів з ампутаціями, які там мешкають. З цією метою днями заступниця міського голови Марина Гаркава разом із директором КП МСК «Дніпро» Юрієм Гончаровим та представниками Департаменту житлово-комунального комплексу відвідали ветерана російсько-української війни Антона Гладуна.

Антон — ветеран Десантно-штурмових військ, бойовий медик. Він зазнав тяжкого поранення внаслідок підриву на міні та втратив обидві ноги і руку. Сьогодні Антон проходить спортивну реабілітацію у КП МСК «Дніпро», де опановує стрільбу з лука.
Під час зустрічі представники міської влади ознайомилися з умовами його проживання та виявили потреби у переоблаштуванні під’їзду й входу до помешкання. наразі під’їзд не пристосований для маломобільних груп населення, тому фахівці вже напрацьовують необхідні технічні рішення для усунення цих труднощів.
Марина Гаркава також розповіла Антону про соціальні програми, які діють у Черкасах для ветеранів, та наголосила, що він зможе скористатися всіма доступними можливостями міської підтримки.
У Черкасах продовжує діяти міська програма підтримки ОСББ, у межах якої передбачене співфінансування встановлення пандусів. За ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка, який очолює Раду безбар’єрності, наступного року в програму буде додано окремий напрям — співфінансування встановлення пандусів у будинках, де проживають ветерани з ампутаціями.
За інформацією Департаменту соціальної політики, у Черкасах проживає 66 ветеранів, які мають такі травми. За зверненнями ОСББ у будинках, де вони мешкають, наступного року можуть бути облаштовані пандуси.
Міська влада також звернеться до керівників ОСББ з проханням надати актуальну інформацію щодо наявності таких мешканців і потреби у встановленні пандусів. За попередніми розрахунками, у межах програми наступного року можливо облаштувати до 50 під’їздів.