Британська поліція взяла під варту підозрюваних у вчорашньому вибуху таксі у Ліверпулі. Подія сталася поблизу місцевої жіночої лікарні. Автомобіль зупинився біля медичної установи приблизно об 11:00 за місцевим часом, після чого вибухнув. Внаслідок цього загинув пасажир авто та серйозні травми отримав водій.
Про це пише 24 канал.
Відомо, що затримано було три чоловіки у районі Кенсінгтон в Ліверпулі. Їх затримання проходило відповідно до закону про тероризм. Поліція не повідомила інших подробиць, окрім того, що чоловікам 29, 26 та 21 рік.
На трагічний інцидент одразу ж відреагувала Джоан Андерсон, мер Ліверпуля. У своєму твітері вона зазначила, що звістка про вибух “є тривожною та засмучує”. Згодом з’явилася й реакція британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона. “Мої думки з усіма, хто постраждав від цього жахливого інциденту”, – написав політик. Водночас він також подякував екстреним службам за швидке реагування й професіоналізм, а поліції – за безперервну роботу над розслідуванням.
Нагадуємо: