Внаслідок обстрілу із забороненого озброєння поранення отримали сім українських військових - Новини ветеранів зі всієї України

Внаслідок обстрілу із забороненого озброєння поранення отримали сім українських військових

Збройні формування підконтрольні РФ на Донбасі продовжують обстріли позицій українських військових. У штабі ООС повідомляють, що терористи  здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” із забороненого Мінськими угодами важкого артилерійського озброєння.



“В результаті обстрілу чотири військовослужбовці отримали осколкові поранення, ще троє – бойові травмування. Після надання першої медичної допомоги поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військовослужбовця – важкий, одного – середнього ступеню важкості, п’ятьох – задовільний”, – зазначають в штабі Об’єднаних сил.  



Там також додають, що на обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкрили вогонь у відповідь.



Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

 


Нагадуємо: 

http:///u-polskomu-mzs-poboiuiutsia-nastupu-rf-pislia-zakinchennia-budivnytstva-pivnichnoho-potoku-2/