У Харкові планують збудувати новий комплекс Обласного госпіталю ветеранів війни з обов’язковим облаштуванням укриття. Питання винесуть на розгляд депутатів Харківської обласної ради.
Як повідомили в облраді, позачергова сесія VIII скликання відбудеться 30 червня у форматі відеоконференції. І одним із ключових рішень стане саме можливе надання згоди на нове будівництво госпіталю ветеранів війни у Харкові на вулиці Врубеля, 42-А.
Проєкт передбачає зведення нових корпусів медзакладу та облаштування укриття.
Також депутати планують розглянути інші медичні проєкти. Серед них — реконструкція реабілітаційного відділення та капітальний ремонт приймального відділення обласної травматологічної лікарні на Салтівському шосе та оновлення Центру протезування та реабілітації з облаштуванням укриття. Окремо в порядку денному — питання створення наглядових рад у комунальних медичних закладах, зміни до системи відзначення захисників і захисниць України та майнові рішення.
Пленарне засідання заплановане на 30 червня о 10:00.