На Волині стартує навчальна програма для ветеранів з інноваційними ідеями - Новини ветеранів зі всієї України

На Волині стартує навчальна програма для ветеранів з інноваційними ідеями

У Волинській області запускають програму Lab2Market Veterano для ветеранів, військовослужбовців і членів їхніх родин, які планують розвивати власний бізнес у сфері інновацій. Учасникам обіцяють навчання, підтримку в комерціалізації ідей та допомогу в масштабуванні вже створених проєктів.

Про це повідомляє misto.media.

Програма Lab2Market Veterano орієнтована на тих, хто прагне використати досвід, здобутий під час служби, у цивільному житті через підприємництво та інновації.

Навчання проходитиме у кілька етапів. Перший передбачає базову підготовку з інноваційного підприємництва: учасники опанують бізнес-планування, маркетингові стратегії, підготовку презентацій та пітчинг ідей.

Другий етап зосереджений на комерціалізації. Команди, які вже мають власні напрацювання, працюватимуть над виведенням продуктів на ринок. Зокрема, йдеться про проведення технологічного й економічного аудиту, маркетингові дослідження та формування стратегії розвитку.

Третій етап передбачає акселераційну підтримку для зареєстрованих інноваційних підприємств. Учасникам допомагатимуть масштабувати бізнес і зміцнювати позиції на ринку.

До участі запрошують ветеранів, учасників бойових дій з 2014 року, чинних військовослужбовців та членів їхніх родин, які мають намір започаткувати власну справу.

Перший етап програми розпочнеться 7 травня. Для участі необхідно пройти попередню реєстрацію.

Проєкт реалізують у співпраці з освітніми та ветеранськими організаціями.