35 ветеранів увійдуть до складу збірної України Ігор Нескорених 2025

2 червня завершилися змагання “Ігри Нескорених”. Протягом трьох днів ветерани та військові, які отримали поранення, змагалися в адаптивних видах спорту. 35 переможців всеукраїнських змагань поїдуть на зимові гібридні “Ігри” у Канаді в лютому 2025 року.

До 12.00 3 червня діяв режим «інформаційної тиші» щодо розповсюдження будь-якої інформації стосовно ходу та місця проведення нацвідбору. Фінальний список переможців стане відомим через місяць, повідомляє Український ветеранський фонд.

“Цьогоріч був найбільший набір, надійшло 492 заявки. 329 учасників змагалися протягом трьох днів. Цього року також рекордна кількість заявок від ветеранок та військовослужбовиць — 18”, — сказав Олександр Порхун, в.о. міністра у справах ветеранів.

Протягом трьох днів українські захисники та захисниці змагалися у 9 видах адаптивного спорту. Цьогоріч до збірної потрапило на десять осіб більше, ніж минулого. Міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту з 25 до 35 учасників.

Ігри Нескорених у Ванкувері-Вістлері 2025 стануть першими в історії зимовими гібридними Іграми. Учасники змагатимуться у плаванні, веслуванні на тренажерах, волейболі сидячи, баскетболі на кріслах колісних та регбі на кріслах колісних, включаючи нові зимові види спорту: гірські лижі, сноуборд, біатлон, бігові лижі, скелетон і керлінг на кріслах колісних.