Скандал за участю двох дівчат на трасі Луцьк-Київ

Депутат від «Слуги народу» Євген Брагар на своїй фб-сторінці пригрозив притягнути до кримінальної відповідальності парамедика волонтерського медичного батальйону “Госпітальєри” Ярину Чорногуз та волонтерку Анастасією Конфедерат за те, що декілька днів тому вони вимагали від водія автобусу на трасі Київ – Луцьк припинити трансляцію російського фільму.

«Два дні тому на трасі Луцьк-Київ стався скандал за участі двох дівчат націоналістичних поглядів. Вони висунули вимогу до водія автобусу вимкнути російськомовний серіал, що демонструвався протягом поїздки… Демократичне рішення водія заслухати думку більшості пасажирів привело до того, що згадані пані самостійно залишили автобус», – пише на своїй фб-торінці Євген Брагар

«Заклики типу: «російської мова не має лунати в Україні» – є неприйнятними, дискримінуючими та такими, які порушують закон, а саме статтю 161 ККУ. Тому я найближчим часом звернуся із заявою до ГУ Нацполіції України. Закон є одним для всіх, в незалежності є ти патріотом, чи ватником», – написав нардеп від «Слуги народу».

Як написала сама Ярина Чорногуз, вони з подругою були змушені зупинити автобус фірми, яким їхали з Луцька до Києва на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. «Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився. Ми почали наполягати далі, Настя ввімкнула камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук», – написала дівчина.

 

Ну, а народний обранець від “Опозиційною платформи – За життя” Ілля Ківа заявив про підтримку звільненого водія, фігуранта скандалу. 

У Facebook політик заявив, що готовий надати чоловікові роботу і юридичну підтримку в суді. “Вважаю його звільнення незаконним і досконалим під тиском крайніх правих націоналістів. Ми прийдемо до влади і зупинимо свавілля, що відбувається в нашій країні, і точно покараємо винних”, – пригрозив Ківа. 

Воно й не дивно, бо раніше нардеп від партії Медведчука у прямому ефірі зробив таку заяву: “Буду боротись проти України…!”