24 червня російські окупанти лише 5 разів вдалися до порушення режиму припинення вогню. (ВІДЕО)

З початком доби ранку російські загарбники та їх прислужники вкотре почали практику обстрілу позицій ЗСУ і до сьомої години ранку здійснили аж три порушення режиму припинення вогню.

Впровадження у практику тези «нада проста пєрєстать срєлять» рашистські окупанти на Донбасі помилково сприйняли як те, що наші захисники – це такі собі мішені, по яким їм можна безкарно тренуватися у влучності стрільби. Але час від часу наших захисників дістає таке недолуге расшистське розуміння пропозиції Президента України до припинення вогню взагалі по всій «лінії розмежування». І час від часу вкрай знахабнілі підрозділи рашистських окупаційних військ зазнають обстрілів у відповідь з боку Об’єднаних сил. 

У відповідь на злочинні дії російських найманців та їхніх найманців наші воїни відкривали прицільний вогонь по опорних пунктах окупантів. Завдяки рішучості та влучності українських захисників російські  загарбники більше не змогли продовжувати свою активність.

Так сталося і того сонячного ранку. Рашисти вкотре почали гатити по нашим позиціям та по оселям мирного населення. Виходячи із ситуації було прийняте рішення на знищення ворога та його вогневих засобів. За допомогою засобів розвідки було встановлено точне місцезнаходження прихильників «руського міра». В результаті вогню у відповідь було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення окупантів. Після знищення мінометної позиції рашистів якогось рух на ній зафіксовано не було.

 

За уточненими даними розвідки, 22 та 23 червня, наші воїни знищили трьох та поранили двох окупантів. Втрати за 24 червня уточняються.

А в цілому, картина «дотримання міських угод» на ліні розмежування виглядає наступним чином.

Неподалік н.п. Широкине російські збройні формування відкривали вогонь з 82-х мм мінометів, великокаліберних кулеметів, станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів. По оборонних укріпленнях наших захисників на підступах до Старогнатівки і Мар’їнки противник застосував гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю (райони відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”)

Згодом декілька разів агресор проявив вогневу активність і в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, неподалік Хутору Вільний, застосувавши при цьому гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.

За минулу добу втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів не було.

Від початку поточної доби російські збройні формування активності не проявляли.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою