219 внутрішньо переміщених осіб, які захищали територіальну цілісність України отримають грошову компенсацію на придбання житла

08 липня 2020 року Уряд ухвалив  розпорядження про розподіл субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

До 24-х областей  та м. Києва будуть спрямовані  248 мільйонів  гривень.

 Це дасть можливість забезпечити житлом 219 внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни, які приймали участь в антитерористичній операції.

Документ прийнято відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 280, якою унормовано питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Нагадаємо, що це вже 4 рішення Уряду за останній місяць щодо забезпечення  житлом ветеранів війни.

Наразі, вже виділено 305 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації  на забезпечення житлом 262-х учасників АТО/ООС та членів їх сімей;

50 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації на  забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших держав та членів їх сімей, які мають інвалідністю І-ІІ групи.

7 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації на забезпечення житлом постраждалих учасників Революції Гідності, а також членів їх сімей.